Проект ЄС розгортає Всеукраїнську навчальну програму з державних закупівель

Проект оголосив про запуск регіональної програми навчання в галузі державних закупівель. Програма розпочнеться триденним семінаром у Вінниці 11 – 13 березня та протягом 2015 року охопить усі регіони України.

Навчальна програма спрямована на підвищення рівня обізнаності та розуміння представниками місцевих контролюючих органів, спеціалістами з закупівель та громадськими активістами сучасних аспектів державних закупівель та імплементації  стандартів ЄС, що сприятиме більш ефективній діяльності у сфері державних закупівель на регіональному і місцевому рівнях.

Заплановано, що до кінця 2015 року семінари в рамках програми пройдуть у п’яти приймаючих містах, що представлятимуть усі регіони країни, а саме: у Вінниці з охопленням Житомирської, Чернівецької, Хмельницької, Рівненської та Вінницької областей, у Тернополі з охопленням Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської та Волинської областей, Дніпропетровськуз охопленням Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей, Миколаєвіз охопленням Кіровоградської, Миколаївської, Херсонської, Одеської та Черкаської областей та в Києві з охопленням Київської, Чернігівської, Полтавської та Сумської областей.

Під час кожного триденного семінару експерти Проекту (Олександр Шатковський та Стін Бруун-Нільсен), представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ), а також громадських організацій, розкажуть про новації в українській системі державних закупівель, її моніторинг в Україні та європейський досвід регулювання закупівель, рамкові угоди та електронні закупівлі як нові інструменти державних закупівель, вплив імплментації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на сиситему державних закупівель, роль громадських організацій та суспільства у системі державних закупівель та інші аспекти.

До участі у програмі з кожної області будуть запрошені представники Держказначейства, Держфінінспекції, обласної державної адміністрації та спеціалісти з закупівель міськради.

Comments

*