Проект ЄС розповість бізнесу про роль Угоди про Зону вільної торгівлі між Україною та ЄС

Відбувся семінар для бізнес-спільноти щодо положень Угоди про Асоціацію/Зони вільної торгівлі між Україною та ЄС. Його було проведено експертамі Проекту ЄС 10 грудня 2014 року. 

Метою семінару є ознайомити бізнес-спільноту з положеннями щодо державних закупівель Угоди про Асоціацію/Зони вільної торгівлі між Україною та ЄС. Доповідачі семінару розкажуть про вплив імплементації Угоди на бізнес-середовище, зокрема про нові можливості для українського бізнесу, що виникнуть із відкриттям ринку державних закупівель ЄС, а також модернізацію та розвиток бізнес-активності завдяки пожвавленню конкуренції в сфері держзакупівель в Україні.

Семінар відвідають близько 30 представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Торгово-промислової палати України, Європейської бізнес Асоціації, Американської торгівельної плати в Україні, Всеукраїнської асоціації роботодавців, Конфедерації роботодавців України, Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Українського союзу промисловців і підприємців, Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України, Конфедерації будівельників України, Асоціації закупівельників України, а також експертів Проекту.

Comments

*