Проект ЄС оприлюднив Директиви ЄС з питань державних закупівель

Проект ЄС опублікував Збірник Директив ЄС з питань державних закупівель українською та англійською мовами. Таким чином, надавши повний доступ всім зацікавленим сторонам до ключових законодавчих актів ЄС в сфері державних закупівель.

Публікація Проектом Збірника стала принагідним кроком, зважаючи на вимогу адаптації законодавства України до стандартів ЄС відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та враховуючи той факт, що на сьогоднішній день у ключових бенефіціарів та органів державної влади відсутній переклад ключових законодавчих актів ЄС з питань державних закупівель.

Юджин Стюарт, керівник Проекту, зауважив, що: «На даному етапі спостерігається зростаючий інтерес до законодавства ЄС в сфері державних закупівель, як наслідок нового статусу України як асоційованого члена ЄС. Тому важливо, аби представники органів державної влади України були обізнані щодо детальних правил, які містяться в директивах ЄС. Даний Збірник, я впевнений, допоможе у цьому.»

Збірник містить сім Директив: Директива про здійснення державних закупівель в державному секторі, Директива щодо закупівель в сфері комунального господарства, Директива про застосування процедур оскарження рішень про присудження договорів закупівлі товарів та робіт за державні кошти, Директива про застосування процедур оскарження рішень про присудження договорів закупівлі товарів та робіт за державні кошти щодо здійснення закупівельних процедур установами, які працюють у сферах водопостачання, енергетики, транспорту та телекомунікацій, Директива щодо закупівель в сфері оборони, Директива щодо укладання договорів концесії, Директива про електронне інвойсування (е-інвойсування) в державних закупівлях.

Український переклад Директив в Збірнику є неофіційним перекладом.

Натисніть, щоб завантажити Збірник Директив ЄС з питань державних закупівель українською мовою.

Comments

*