АМКУ спільно з Проектом ЄС розпочали підготовку спеціалістів з регулювання системи державної допомоги

IMG_8102

IMG_8104

6 квітня 2016 року за участю представників Верховної Ради,  Кабінету Міністрів, Антимонопольного комітету, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства фінансів, та європейських експертів розпочато програму навчання працівників Комітету та надавачів державної допомоги суб’єктам господарювання.

Навчання працівників Комітету та надавачів державної допомоги суб’єктам господарювання передбачено планом заходів, спрямованих на створення системи моніторингу та контролю державної допомоги, який було розроблено Антимонопольним комітетом України у співпраці з Проектом ЄС та затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України.

Таким чином, навчання сприятиме реалізації Закону України “Про державну допомогу суб’єктам господарювання”, а також виконання Програми Всеохоплюючої інституційної розбудови.

Анна Артеменко, державний уповноважений Антимонопольного комітету України, привітала учасників навчання та сказала: Наша головна мета, як уповноваженого органу з регулювання державної допомоги – підготовка спеціалістів та підвищення обізнаності серед надавачів та одержувачів державної допомоги про нову сферу регулювання, яка почне повністю функціонувати з серпня 2017. Дана програма навчання, яку ми вже вдруге проводимо спільно з Проектом ЄС, є частиною процесу підготовки українських фахівців та становлення системи регулювання державної допомоги”.

Юджин Стюарт, керівник Проекту, розпочинаючи програму навчання, сказав: «Закон «Про державну допомогу суб’єктам  господарювання» був прийнятий в липні 2014 відповідно до зобов’язань України за Угодою про асоціацію з ЄС. Відповідно до Закону, на становлення системи регулювання державної допомоги, перш ніж вона почне діяти в повному обсязі, передбачено три роки. Навчання в цій області допоможе майбутньому регулятору та надавачам  державної допомоги підготуватися до повної реалізації Закону по завершенню трирічного перехідного періоду».

Навчання організовано Проектом ЄС за сприяння Групи підтримки України Європейської Комісії та програми TAIEX.

Comments

*