Експерти обговорили питання ефективності процесу держзакупівель

11 липня експерти Проекту ЄС представили рекомендації щодо впровадження системи забезпечення якості процесу державних закупівель в Україні.

Під час семінару експерти Проекту ознайомили учасників з ключовими висновками аналітичного порівняння існуючих систем забезпечення якості процесу держзакупівель в державах-членах ЄС. Крім того, було представлено та обговорено напрацьовані Проектом рекомендацій щодо того, які елементи існуючих рішень – правових, інституціональних, організаційних, рішень щодо управління персоналом і т.д. – в цій сфері можуть бути застосовані в України і яких заходів необхідно буде вжити, щоб виконати дані рекомендації.

Згодом, буде підготовлено Звіт, який міститиме наведені рекомендації. Його буде розповсюджено серед фахівців з питань держзакупівель та зацікавлених сторін та опубліковано на сайті Проекту.

У семінарі взяли участь представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі, навчального центру веб-порталу з державних закупівель (управляється ДП “Держзовнішторгвидав України”), а також представники освітніх установ і навчальних закладів та фахівців із закупівель.

Comments

*