ЗМІ запрошуються на прес-брифінг з питань державної допомоги

20 квітня 2016 року в Антимонопольному комітеті України відбудеться прес-брифінг з питань державної допомоги суб’єктам господарювання в Україні за участю державного уповноваженого Комітету Анни Артеменко та європейських експертів.

Представники ЗМІ запрошуютьсявідвідати:

Що?         Прес-брифінг з питань державної допомоги в межах заключної частини навчання для регулятора та надавачів державної допомоги суб’єктам госопдарювання

Коли?     20 квітня 2016 року, з 9:30 до 11:30 (прес-брифінг об 11:00)

Де?          Антимонопольний комітет України, вул. Митрополита Василя Липківського, 45

Метою прес-брифінгу є висвітлення ключових питань щодо створення системи регулювання державної допомоги в контексті виконання Закону України «Про державнудопомогусуб’єктамгосподарювання». Під час заходу журналістизможутьотриматиекспертнікоментарі щодо механізмів забезпечення ефективності витрачання державних ресурсів, прозорості процесу надання державної допомоги, а також виконання міжнародних зобов`язань України щодо регулювання державної допомоги.

В прес-брифінгу візьмуть участь:

  • Державний уповноважений Антимонопольного комітету України, Анна Артеменко
  • Керівник Проекту ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС», Юджин Стюарт
  • Член Ради, заступник Голови Ради з питань конкуренції Литовської Республіки, Юрте Шовьєне
  • Керуючий директор з питань державної допомоги Хорватського банку реконструкції і розвитку, Марко Мачек

Захід відбудеться в межах заключної частини програми навчання працівників Комітету, як регулятора державної допомоги суб’єктам господарювання в Україні, та надавачів державної допомоги. Програму навчання розроблено та організовано Проектом ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» за сприяння Групи підтримки України Європейської Комісії та програми TAIEX з метою сприяння впровадженню Закону України “Про державну допомогу суб’єктам господарювання”, а також виконанню Програми Всеохоплюючої інституційної розбудови.

Акредитація обов’язкова.

Проводиться до 16:00, 19.04.2016р.

за тел.: 251-62-25 * 62-91; 62-90, 251-62-32 або

Comments

*