Мінекономрозвитку вручило перші сертифікати спеціалістам з публічних закупівель

IMG_9248

IMG_9255

IMG_9261

П’ять спеціалістів наразі успішно пройшли онлайн-тренування з питань державних закупівель, яке було розроблено Міністерством економічного розвитку і торгівлі за підтримки Проекту ЄС з метою розширення можливостей навчання і розвитку рівня професіоналізації в сфері державних закупівель в Україні. Перший в Україні он-лайн курс “Публічні закупівлі” було запущено 16 травня. 

Із очікуваним вступом в дію Закону «Про публічні закупівлі», нове правове поле та технічний аспект проведення закупівель в Україні потребуватиме додаткової підготовки спеціалістів в даній сфері. Спеціалізований онлайн-курс «Публічні закупівлі для всіх» навчатиме основам державних закупівель, включаючи особливості законодавства та використання інструментів електронних закупівель.

Навчання є безкоштовним та відкритим як для професійних та майбутніх закупівельників, так і для всіх зацікавлених сторін, включаючи журналістів та громадських активістів.  Цільова група навчання — це 100 000 посадових осіб, які щороку беруть участь у процесі закупівель. Більшість з них не має спеціалізованих знань та підготовки у цій сфері. Кількість зареєстрованих учасників сягнула 6 000 чоловік.

Онлайн-курс складається з дев’яти модулів для базового рівня, та тринадцяти модулів для поглибленого рівня підготовки. 600 слухачів вже пройшли базовий рівень підготовки.

Запуск курсу є частиною комплексної задачі, спрямованої на створення системи підготовки фахівців із закупівель та поступового переходу до професійної системи державних закупівель.

Comments

*