На вимогу МЕРТ Проект продовжить діяльність

3 листопада 2016 року, на вимогу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Представництво ЄС в Україні прийняло рішення про продовження діяльності проекту «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС” на один рік, до 4 листопада 2017. 

За три роки роботи, команда проекту посприяла прийняттю нового законодавства про державні закупівлі, розробці та реалізації Стратегії реформування системи державних закупівель / Дорожньої карти, створенню та запуску навчального курсу «Публічні закупівлі для всіх» (першого в Україні спеціалізованого курсу, на який з травня 2016 року зареєструвалося більш ніж 10000 чоловік), а також створенню системи державної допомоги в Україні відповідно до стандартів ЄС.

Основним напрямком діяльності проекту протягом подовженого періоду буде подальше сприяння в наближенні українського законодавства про державні закупівлі до директив ЄС відповідно до вимог Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, підтримка створення Централізованих закупівельних органів, допомога в підвищенні рівня професіоналізації системи і розробка підходу до оцінювання системи електронних закупівель в Україні.

Крістін Джексон, директор проекту, CrownAgents: «Ми дуже раді, що  співпраця продовжиться і вважаємо, що цей проект має виключно важливе значення для розвитку системи державних закупівель України. Також, віжливо, що запит про продовження проекту надійшов від українських бенефіціарів – це сильний сигнал про активну участь і прихильність процесу реформування системи державних закупівель».

Проект почав роботу в Києві 11 листопада 2013 року. Його успішно виконує провідна британська компанія Crown Agents, разом з іншими членами консорціуму – Королівським інститутом закупівель і поставок (CIPS) і BDO.

Comments

*