Матеріали онлайн-курсу «Державні закупівлі» оновлено

Зважаючи на останні законодавчі зміни в системі публічних закупівель і високий рівень інтересу до онлайн-курсу «Державні закупівлі», його було оновлено. Зокрема, з 10 січня 2017 року в рамках курсу слухачі мають змогу ознайомитись із новим постатейним коментарем до Закону «Про публічні закупівлі».

Перший в Україні відкритий курс навчання в галузі державних закупівель було розроблено і представлено  16 травня 2016 року Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Проектом ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» (надалі – Проект ЄС) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Курс «Державні закупівлі» став одним з найуспішніших навчальних он-лайн програм в Україні – вже майже 13 000 фахівців зареєструвалися на курс. 2 724 з них успішно пройшли навчання та були нагороджені сертифікатами. Варто зауважити, що слухачі курсу користуються матеріалами навіть після закінчення навчання, доводячи актуальність програми.

Даний курс є частиною більш комплексної задачі, спрямованої на створення системи підготовки фахівців у сфері закупівель та  поступового переходу до професійної системи державних закупівель. В 2016 році проект ЄС спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі завершив семимісячну регіональну програму навчання, в рамках якої у всіх регіонах України було представлено урядову реформу системи електронних закупівель, зокрема систему «ProZorro», а також висвітлено актуальний досвід ЄС у цій сфері.

Comments

*