Перший в Україні онлайн-курс з публічних закупівель запущено за підтримки ЄС

16 травня 2016 року Міністерство економічного розвитку і торгівлі України спільно з Проектом ЄС запустили перший в історії України відкритий онлайн-курс з публічних закупівель для учасників системи. Курс створено за кошти Європейського Союзу.

Он-лайн курс “Публічні закупівлі” розроблено з метою розширення можливостей навчання і розвитку рівня професіоналізації в сфері державних закупівель в Україні відповідно до Стратегії реформування в рамках Угоди про асоціацію.

Навчання є безкоштовним та відкритим як для професійних та майбутніх закупівельників, так і для всіх зацікавлених сторін, включаючи журналістів та громадських активістів. Програма курсу складається з циклу відео-лекцій, інформаційних матеріалів, інтерактивних завдань та обговорення на форумі. Слухачі можуть навчитися основам публічних закупівель або опанувати більш високий професійний рівень закупівельної діяльності.

Курс читають українські та міжнародні провідні експерти в закупівлях, юристи, фахівці Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Проекту ЄС “Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС”, TransparencyInternationalв Україні та Центру протидії корупції.

На навчання вже зарeєструвалися більше 3500 слухачів.

Запуск курсу є частиною більш комплексної задачі, спрямованої на створення системи підготовки фахівців із закупівель та  поступового переходу до професійної системи державних закупівель.

Comments

*