Прогрес, проблеми та майбутнє реформування публічних закупівель обговорять на міжнародній конференції

29 вересня 2017 року відбудеться четверта міжнародна конференція з питань публічних закупівель на тему «Реформа публічних закупівель в Україні – продовження розвитку». Її організовує Проект з метою обговорення подальших кроків реформування системи публічних закупівель в Україні, з огляду на сьогоднішні досягнення та можливості учасників системи.. У конференції візьмуть участь представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Делегації ЄС в Україні, Антимонопольного комітету, Державної аудиторської служби, міжнародні експерти, практикуючі спеціалісти у сфері держзакупівель та громадські активісти.

Учасники конференції обговорять успіхи, труднощі та подальші кроки процесу імплементації Стратегії реформування публічних закупівель/ Дорожньої карти, яка була затверджена урядом в лютому 2016 року. Серед тем, що обговорюватимуться варто зауважити пріоритетні завдання реформи на 2017-2018 роки, можливості для українського бізнесу на ринку ЄС, державний та громадський контроль в сфері публічних закупівель, централізовані закупівлі, а також проблеми, пов’язані навчанням і професіоналізацією в сфері.

Конференцію відкриють Степан Кубів, перший віце-прем’єр-міністр України -Міністр економічного розвитку і торгівлі України та Томас Фреллесен,заступник Голови Представництва ЄС в Україні.

Інтерв’ю із поважними гостями та доповідачами Конференції: з 11:10 до 11:30.

Запрошуємо представників ЗМІ відвідати:       

Що?         Відкриття міжнародної конференції з державних закупівель

Коли?      29 вересня 2017 року, з 9:00 до 11:30

Де?           готель InterContinental Hotel (вул. Велика Житомирська, 2А)

Для акредитації:

Оксана Сапіга, +38 067 464 2889,

Акредитація можлива до 16:30, 28 вересня 2017 року

Comments

*