Проект організував участь в міжнародній конференції з публічних закупівель для Мінекономрозвитку

Проект організував участь у VII міжнародній конференції «Публічні закупівлі: глобальна революція», яка відбулася 12 і 13 червня 2017 року в Ноттінгемі, для чотирьох делегатів з України.

Nottingham

Чотири учасники з України, у тому числі двоє представників Міністерства економічного розвитку та торгівлі, та двоє кращих випускників програми Проекту з підготовки тренерів із закупівель, взяли участь у головній щорічній конференції з державних закупівель в Ноттінгемі – всесвітньо відомому центрі експертизи в сфері публічних закупівель та засновнику однієї з перших в ЄС платформ електронних закупівель. Участь в конференції була організована та профінансована Проектом ЄС в рамках навчальної роботи та діяльності з інституційної розбудови у сфері публічних закупівель.

Програма конференції була особливо актуальною для українських делегатів з огляду на поточну реформу системи – учасники дізналась про закупівлі в секторі охорони здоров’я та оборонному секторі, розширення членства у GPA та ініціативи СОТ в сфері закупівель, засоби захисту та дотримання закупівельного законодавства ЄС, освіту та професіоналізацію у сфері публічних закупівель, доступ до публічних контрактів для малих та середніх підприємств у країнах ЄС та Великобританії, практичні питання електронних закупівель. Конференція також розглянула правові та ринкові наслідки виходу Великобританії з ЄС для регулювання закупівель у Великобританії та ЄС.

Конференцію організували Ноттінгемський університет у співпраці з Світовою організацією торгівлі, Міжнародною федерацією закупівель та постачання, Центром державних закупівель, державно-приватним партнерством Польщі. Щорічно участь в конференції беруть участь політики, юристи та фахівці провідних міжнародних організацій, що займаються питаннями регулювання закупівель, а також провідних світових професорів та дослідників.

Comments

*