Проект ЄС залучає громадських активістів до моніторингу держзакупівель в Україні

IMG_8465

12 травня 2016 року відбувся круглий стіл з питань моніторингу закупівель для недержавних громадських організацій (НГО) та незалежних громадських активістів

Захід було проведено Проектом в форматі відкритого обговорення різних аспектів моніторингу державних закупівель з боку організованих НГО та незалежних громадських активістів. Головною метою круглого столу було ознайомлення учасників з існуючими можливостями та підходами до моніторингу державних закупівель в Україні. В дискусії взяли участь всі зацікавленими в процесі моніторингу держзакупівель сторони – як представники громадянського суспільства, так і державного сектора.

Др Юджин Стюарт, керівник Проекту, привітав учасників і зазначив: «Цей круглий стіл є останньою подією в серії заходів щодо політики моніторингу державних закупівель, яка почалася в 2014 році з пілотного навчального семінару з державних закупівель для НГО та п’яти регіональних кластерних семінарів, проведених для закупівельників, контролюючих органів, неурядових організацій та активістів в березні-вересні 2015 року. Сьогоднішній захід надає можливість переглянути досягнення в цій сфері і продовжити обговорення та знайти єдиний підхід до взаємодії громадського моніторингу закупівель з контролюючими органами».

В заході взяли участь представники громадських організацій, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Антимонопольного комітету України, Державної фінансової інспекції, Рахункової палати, Державного казначейства і Національне бюро по боротьбі з корупцією.

Comments

*