Проект ЄС об’єднав учасників реформи системи публічних закупівель та державної допомоги

DSCN0616

IMG_4335

22-23 серпня 2017 року Проект організував другий так званий семінар «Порозуміння та партнерства» за участю бенефіціарів Проекту та ключових учасників реформи систем публічних закупівель та державної допомоги з метою огляду і обговорення результатів роботи Проекту з листопада 2013 року.

Даний семінар був організований з метою сприяти відвертому та широкому обговоренню результатів роботи Проекту в період 2013 – 2017рр.. в усіх сферах його діяльності, а саме, публічних закупівель, управління державними фінансами та державної допомоги. Порядок денний семінару також включав дискусію між учасниками стосовно сфер, що потребують розвитку або змін, а також можливість подальшої підтримки донорами.

Учасники заходу дійшли висновку про те, що робота Проекту була успішною, а поставлені перед ним цілі – досягнуті.

Олександр Стародубцев, голова Департаменту регулювання публічних закупівель Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, засвідчив, що проект значною мірою посприяв реформі публічних закупівель  в Україні, адже його експертна допомога в питаннях політики, законодавства, інституційного розвитку, а також постійна підтримка професіоналізації системи була надзвичайно вчасною та результативною. Тетяна Кулішова, голова Департаменту регулювання державної допомоги Антимонопольного комітету України, від імені Комітету висловила вдячність Проекту за підтримку системи регулювання державної допомоги на етапі її становлення. Сергій Дарькін, який представляв Секретаріат Кабінету Міністрів Верховної Ради України, зазначив, що одним з головних досягнень Проекту було залучення всіх зацікавлених сторін реформи до співпраці.

Борис Філіпов, координатор програми «Розвиток приватного сектору» Представництва Європейського Союзу в Україні, підтвердив, що за думкою Делегації ЄС та бенефіціарів, Проект був ефективним у досягненні поставлених цілей та висловив впевненість в тому, що його результати будуть застосовні й в майбутньому.

Comments

*