Розпочався тренінг для тренерів з питань публічних закупівель

DSC_2080

DSC_2131

13 березня 2017 року, Центр Вдосконалення Закупівель, створений на базі Київської Школи Економіки (KSE), у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ), Проектом та іншими міжнародними донорами, розпочали інтенсивну двотижневу програму підготовки тренерів із закупівель.

Метою програми є створення мережі професійних тренерів із закупівель. До участі у тренінгу було відібрано 25 учасників: професійних викладачів, консультантів та активістів у сфері закупівель, які прагнуть поглибити свої компетенції у сфері закупівельної діяльності та вдосконалити навички проведення тренінгів. Програма триватиме протягом 13 – 26 березня і охопить як теми в області закупівель, так і вивчення методологій викладання та підходів до навчання інструкторів.

Д-р Юджин Стюарт, керівник команди Проекту, привітав учасників тренінгу і від імені Проекту висловив подяку KSE, USAID / UK-Aid TAPAS і МЕРТ за конструктивне партнерство в запуску програми. Д-р Стюарт додав: “Разом, ми будуємо історію нової України і я хочу побажати Вам успішних і цікавих кількох тижнів, що очікують на вас попереду”.

Проект був глибоко залучений в концептуалізацію та розробку курсу, крім того кілька експертів Проекту з питань держзакупівель також викладатимуть в межах програми.

Даний курс, разом з існуючими тренінгами та освітніми онлайн програмами, є важливим будівельним блоком в складному процесі побудови професійної системи державних закупівель в Україні.

DSC_2111

Навчання на он-лайн курсі для замовників, який був розроблений і запущений Проектом в травні минулого року, вже пройшли понад 14 000 учасників. Аналогічний курс для постачальників, запущений в лютому, закінчили 1400 учасників.

Comments

*