Стартував навчальний курс “Публічні закупівлі для бізнесу”

14 лютого 2017 року, Міністерство економічного розвитку і торгівлі у співпраці з Проектом ЄС запустили безкоштовний курс навчання в сфері державних закупівель для представників бізнесу на освітній онлайн платформі «Prometheus».

Зважаючи на брак професійного потенціалу на всіх рівнях системи державних закупівель, а також враховуючи успішність існуючої онлайн програми «Публічні закупівлі» для закупівельних організацій, було прийнято рішення розширити ініціативу і долучити до професійного навчання постачальників. Курс «Публічні закупівлі для бізнесу» призначений для базового навчання представників бізнесу. Передбачувана цільова аудиторія курсу – це близько 40000 слухачів, якщо припустити, що принаймні один представник від кожного підприємства або фірми потенційно матиме інтерес до навчання.

Бізнес-стажисти, які бажають поглибити свої знання про різні аспекти державних закупівель, матимуть змогу додатково зареєструватися на існуючий он-лайн курс для замовників. У той же час, слід зазначити, що курс не вважається та не заміщує професійну освіту в сфері державних закупівель.

Курс читають фахівці з Міністерства економічного розвитку і торгівлі, проекту ЄС та інші провідні українські та міжнародні експерти із закупівель.

Перший он-лайн курс «Публічні закупівлі» був розроблений в рамках Проекту разом з Міністерством економічного розвитку і торгівлі в 2015-2016 рр., щоб надати можливість 100,000 посадових осіб, які щорічно займаються державними закупівлями в Україні, отримати професійну підготовку. Навчання стартувало в травні 2016 року на освітній платформі «Prometheus». На курс «Публічні закупівлі» наразі зареєструвалися близько 14000 осіб.

Comments

*