Українську реформу системи публічних закупівель представили в Нью-Делі

IMG_2337

27 - 28 лютого 2017 року директор проектів компанії Crown Agents, пані Крістін Джексон, виступила на Глобальному саміті з питань закупівель 2017 року у Нью-Делі.  Головною темою Саміту були закупівлі задля ефективного управління.

Пані Джексон представила доповідь про реформу системи закупівель в Україні в рамках пленарної сесії «Реформа системи публічних закупівель: Рушії  і бар’єри». Вона розповіла про успіхи Проекту, зокрема про освітню ініціативу «Публічні закупівлі для всіх». Вона також вказала на важливість залучення до процесу реформування всього суспільства, а не тільки державних структур. Її виступ також коротко торкнулися ініціативи «ProZorro», яка стала рушійною силою трансформації  української системи державних закупівель.

Пані Ліндсі Маркесо, директор Data & Engagement ContractingPartnershipвиступила із презентацією в рамках сесії «Роль інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) в забезпеченні ефективного управління». Пані Маркесо привела Україну в приклад успішного застосування ІКТ в перетворенні державних закупівель, а також відмітила ProZorro як лідера в області електронних закупівель.

Comments

*