ЄС навчає про нові правила регулювання держдопомоги, що діятимуть з серпня 2017

19 жовтня 2016 року, Проект ЄС представить і почне розповсюдження 3000 книг з питань регулювання державної допомоги серед дійсних і потенційних надавачів державної допомоги, парламентарів та інших зацікавлених сторін з метою підвищення обізнаності про масштаби і значущість нової нормативної системи, яка буде застосовуватися в Україні з серпня наступного року.

Регулювання державної допомоги в Україні в повній мірі запрацює з серпня 2017 року відповідно до Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» від липня 2014. Закон передбачає застосування правил ЄС у сфері державної допомоги відповідно до конкретних зобов’язань України, що містяться в Угоді про асоціацію з ЄС. Тому, на даному етапі розповсюдження інформації та начальна робота має величезне значення для забезпечення повного розуміння вимог нової системи дуже широким колом залучених державних органів. Три видання, які будуть представлені, охоплюють всі аспекти регулювання державної допомоги відповідно до стандартів ЄС:

1. Право та політика у сфері державної допомоги;

2. Збірник прецедентного права Європейського Союзу в сфері державної допомоги;

3. Глосарій термінів у сфері державної допомоги.

Запрошуємо представників ЗМІ відвідати:       

Що?         Презентація серії книг з регулювання державної допомоги та прес-брифінг

Коли?      19 жовтня 2016 року, з 9:30 до 11:00

Де?           готель «OperaHotel» (вул. Б. Хмельницького, 53)

1000 примірників кожної з цих книг буде поширено безкоштовно серед працівників всіх центральних і регіональних органів влади в Україні, а також представників ключових парламентських комітетів, місцевих органів влади, юридичних фірм та наукових кіл.

Для акредитації:

Оксана Сапіга, спеціаліст зі зв’язків з громадськістю, Crown Agents

+38 067 464 2889,

Акредитація можлива до 16:00, 18 жовтня 2016 року.

Comments

*