ЄС та АМКУ проведуть першу в Україні міжнародну конференцію з держаної допомоги

27 травня 2016 року відбудеться міжнародна конференція щодо державної допомоги на тему «Новий підхід до державної допомоги суб’єктам господарювання – робити більше, витрачати менше». Її  організовує Проект ЄС спільно з майбутнім регулятором – Антимонопольним комітетом України.

Основною метою конференції є ознайомлення широкої аудиторії і засобів масової інформації з системою регулювання державної допомоги, яка наразі формується в Україні, а також із новими зобов’язаннями та перевагами для України від впровадження такої системи. Зокрема, головними темами обговорення на заході будуть Закон «Про державну допомогу суб’єктам господарювання», вимоги Угоди про асоціацію та Угоди про заснування Енергетичного Співтовариства щодо регулювання державної допомоги і роль ключових надавачів державної допомоги в роботі з АМКУ. Закон «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» набере чинності в повній мірі в серпні 2017 року і підлягатиме до застосування більшістю міністерств, регіональних органів влади та місцевих адміністрацій в Україні.

Конференцію відкриють Голова Антимонопольного комітету України, Юрій Терентьєв, заступник Голови Представництва ЄС в Україні, Томас Фреллесен, перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України, Юлія Ковалів, та директор Урядового офісу з питань європейської інтеграції, Наталія Гнидюк. Гості матимуть змогу почути доповіді представників Європейської Комісії, Секретаріату Договору про Енергетичне Співтовариство, Ради Європейської асоціації вільної торгівлі, Антимонопольного комітету України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства енергетики і вугільної  промисловості України, Міністерства фінансів України та експертів Проекту ЄС.

Інтерв’ю із поважними гостями та доповідачами Конференції: з 10:40 до 11:10.

Запрошуємо представників ЗМІ відвідати:       

Що?         Відкриття міжнародної конференції з державної допомоги суб’єктам господарювання

Коли?      27 травня 2016 року, з 9:00 до 11:10

Де?            готель «PremierPalaceHotel» (бул. Т. Шевченка / вул. Пушкінська, 5-7/29)

Для акредитації: Оксана Сапіга, +38 067 464 2889,

Акредитація можлива до 16:00, 26 травня 2016 року.

Comments

*