Ефективність спеціальних економічних зон та індустріальних парків обговорять під час семінару в АМКУ

24 лютого за участі представників Верховної Ради,  Антимонопольного комітету, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства фінансів, українських та європейських експертів відбудеться семінар щодо політики та регуляторних питань функціонування спеціальних економічних зон та індустріальних парків.

Під час семінару експерти представлять чинні ініціативи щодо спеціальних економічних зон (СЕЗ) в Україні та розглянуть принципи функціонування СЕЗ в Ірландії, Польщі та Румунії, розкажуть про підхід до надання державної допомоги для інвесторів та нададуть оцінку успішності СЕЗ в зазначених країнах.

Дана тема є особливо актуальною в умовах виконання зобов’язань України щодо створення ефективної системи моніторингу і контролю за державною допомогою відповідно до Угоди про асоціацію, що вимагає перегляду практики надання державної допомоги підприємствам та секторам економіки, включаючи функціонування спеціальних економічних зон (СЕЗ) та індустріальних парків.

Критичний аналіз функціонування СЕЗ в Україні та вивчення іноземного досвіду для опрацювання шляхів його використання в національних умовах надасть змогу розробити ефективні заходи державної політики у цій сфері.

Захід буде організовано Антимонопольним комітетом та Групою з підтримки для України за підтримки Проекту ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС».

Відвідати захід запрошуються представники ЗМІ:

Що?        Семінар щодо функціонування спеціальних економічних зон та індустріальних парків

Коли?     24лютого 2016 року, з 09:00до 13:00

Де?          Антимонопольний комітет України, вул. Митрополита Василя Липківського, 45

Акредитація обов’язкова.

Проводиться  до    18:00    23.02.2016р.

за тел.: 251-62-25 * 62-91; 62-90, 251-62-32

або  

Comments

*