ПРОЕКТ ЄС ТА МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ ПРЯМУЮТЬ ДО ВІННИЦІ ТА МИКОЛАЄВА

20 жовтня 2015 року Проект ЄС спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі розпочали у Вінниці серію регіональних семінарів з питань електронних закупівель, де представили нову реформу в системі та відповідний досвід ЄС.

Програму було розроблено для спеціалістів із закупівель, контролюючих органів на регіональному та муніципальному рівнях, регіональних підприємств та місцевих активістів. Її мета – підвищити рівень обізнаності про поточний стан застосування електронних закупівель в Україні та ЄС. Кожен семінар передбачає практичний тренінг для користувачів урядового веб-порталу з питань державних закупівель та платформ електронних закупівель.

Експерти Проекту ЄС розказали про принципи застосування електронних засобів для здійснення державних закупівель в ЄС, стандартні електронні рішення у процесі державних закупівель, а також про положення Угоди про асоціацію щодо державних закупівель та переваги їх впровадження для державного сектора і бізнес-спільноти України.

Програма складається з десяти дводенних регіональних семінарів. Наступний семінар відбудеться 22 жовтня в Миколаєві. Загалом, програма покриє всі регіони України і, як очікується, залучить до 800 учасників.

Comments

*