Проект ЄС розповів про прогрес в реформуванні системи держзакупівель в Україні

Старший експерт  Проекту ЄС, пан Стін Бруун-Нільсен, взяв участь у конференції «Реформа державних закупівель в Україні», що відбулась 27 травня 2015 року. Під час конференції було розглянуто прогрес в реформуванні системи держзакупівель, представлено проміжні результати пілотного проекту електронних закупівель та обговорено наступні кроки та нагальні питання.

Доповідь пана Бруун-Нільсена була, безпосередньо, присвячена прогресу України в напрямку створення всеохоплюючої та прозорої нормативної бази для узгодження української системи державних закупівель з директивами та загальними принципами ЄС про державні закупівлі.

Конференція «Реформа державних закупівель в Україні» відбулась за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку.

У заході взяли участь: Айварас Абромавичус, Міністр економічного розвитку і торгівлі України; Максим Нефьодов, заступник  Міністра економічного розвитку і торгівлі України; Юрій Гусєв, заступник Міністра оборони України; Дмитро Шимків, заступник Глави Адміністрації Президента України; Альона Кошелєва, народний депутат України; Шевкі Аджунер, директор ЄБРР по Україні; Жан-Ів Мюйй, начальник відділу міжнародних вимірів державних закупівель, директорат Європейської Комісії з питань  внутрішнього ринку, промисловості, підприємництва та СМБ, а також представники громадського сектору єдності, OECD управління; Блоку C/4 Економічний аналіз і електронні закупівлі,  DG GROW, Європейська комісія; Transparency International, Україна; проекту Prozorro та інших державних інституцій.

Comments

*