Проект ЄС запрошує до обговорення необхідності встановлення дуалістичної системи регулювання держзакупівель

29 квітня 2015 року Проект проведе семінар, присвячений обговоренню питання створення дуалістичної системи регулювання державних закупівель, як частини процесу наближення законодавства України до стандартів ЄС.

Запровадження дуалістичної системиможе стати вирішенням проблеми застосування права ЄС до закупівельних контрактів з невеликою вартістю, оскільки порогові значення вартості контрактів відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель» (ЗДЗ) є нижчими за порогові значення, передбачені директивами ЄС.Обговорення цього питання має важливе значення для загального наближення українських норм у сфері державних закупівель до положень директив ЄС.

На семінарі буде також розглянуто різноманітні моделі дуалістичної системи та представлено Аналітичний звіт про процедури розробки норм для контрактів нижчої вартості (тобто, нижче порогових значень, передбачених директивами ЄС), який було підготовлено експертами Проекту в межах його підтримки українським органами влади з метою подальшого наближення українського законодавства у сфері державних закупівель до вимог директив ЄС. Очікується, що Звіт буде використовуватись в роботі Мінекономрозвитку та іншими зацікавленими сторонами.

Відвідати семінар запрошені представники Мінекономрозвитку, Секретаріату КМУ, АМКУ, Мінфіну, Міністерства юстиції, НГО, секретаріату Комітету економічної політики Верховної Ради України.

Comments

*