Проект ЄС завершив навчання для ще п’ятьох регіонів України

DSCN0297

DSCN0298

IMG_6698

17 квітня 2015 року Проектзавершив триденний семінар в галузі державних закупівельу Львові. Це був другий семінар Проекту в рамках його регіональної програми навчання для представників місцевих контролюючих органів, спеціалістів з закупівель та громадських активістів.

Під час триденного семінару експерти Проекту (Олександр Шатковський та Стін Бруун-Нільсен), представник Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ), а також громадських організацій, розповіли про новації в українській системі державних закупівель, моніторинг закупівель в Україні та європейський досвід регулювання, рамкові угоди та електронні закупівлі як нові інструменти державних закупівель, вплив імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на систему державних закупівель, роль громадських організацій та суспільства у системі державних закупівель та інші аспекти.

Юджин Стюарт, керівник Проекту ЄС, сказав: «Наша головна мета полягає в тому, щоб допомогти Україні у впроваджуванні європейських стандартів у сфері державних закупівель. Тепер після підписання Угоди між Україною та ЄС про асоціацію, ключовим завданням є вдосконалення законодавства і подальший розвиток системи державних закупівель для її спрощення, підвищення прозорості та ефективності».

Тетяна Лісовська,Начальник відділу нормативно-правового забезпечення державних закупівель Департаменту держзакупівель МЕРТ, яка була одним з ключових доповідачів на семінарі, сказала: «МЕРТ, як регулятор та координатор державних закупівель, вважає діалог з питань розвитку системи державних закупівель значущим. Така освітня діяльність сприяє більш ефективній роботі шляхом підвищення рівня обізнаності та розуміння сучасних аспектів державних закупівель та імплементації стандартів ЄС, як це передбачено Угодою».

Програма була розпочата аналогічним семінаром у Вінниці 11 – 13 березня, а протягом 2015 року вона охопить усі регіони України.Крім Львову та Вінниці, семінари в рамках програми пройдуть ще у трьох приймаючих містах, що, разом, представлятимуть усі регіони країни. А саме: у Дніпропетровську,Миколаєві та в Сумах.

Comments

*