Дніпропетровська облдержадміністрація привітала Проект

Третій регіональний семінар Проекту в галузі державних закупівель було розпочато зустріччю представників Проекту та Мінекономрозвитку з в.о. першого заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації 20 травня 2015 року.

Під час зустрічі керівник Проекту ЄС, Юджин Стюарт, начальник відділу Департаменту держзакупівельМінекономрозвитку, Наталія Шимко, та в.о. першого заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації,Олег Кужман, обговорили, зокрема, зміни до законодавства про державні закупівлі та особливості впровадження електронних закупівель з огляду на європейські норми та стандарти.

«Над удосконаленням системи державних закупівель Дніпропетровська область працює вже давно. Для нас важливий міжнародний досвід та впровадження кращих європейських практик. Ми підтримуємо позицію щодо спрощення процедури закупівель та використання електронних закупівель», – сказав Олег Кужман.

Юджин Стюарт «В закупівельному законодавстві України відбулось чимало змін за останні роки, але справжнього реформування системи здійснено не було. Саме сприяння реформуванню цієї галузі і є метою діяльності нашого Проекту. Ми раді бути сьогодні тут, аби обговорити існуючі проблеми і допомогти налагодити більш ефективну роботу у сфері державних закупівель на регіональному і місцевому рівнях».

Нагадаємо, що регіональна навчальна програма була розроблена Проектом ЄС для представників місцевих контролюючих органів, спеціалістів з закупівель та громадських активістів для підвищення рівня обізнаності та розуміння сучасних аспектів державних закупівель та імплементації  стандартів ЄС. Вона була розпочата семінаром у Вінниці 11 – 13 березня, продовжена 15-17 квітня у Львові, а протягом 2015 року вона охопить усі регіони України.Крім Дніпропетровська, Львова та Вінниці, семінари в рамках програми пройдуть ще у двох приймаючих містах, а саме: у Миколаєві з охопленням Кіровоградської, Миколаївської, Херсонської, Одеської та Черкаської областей та в Сумах з охопленням Київської, Чернігівської, Полтавської, Сумської областей та міста Києва.

Comments

*