Проект ЄС відвідає Дніпропетровськ із семінаром з державних закупівель

20 – 22 травня 2015 року у Дніпропетровську, у готелі Абрі,  Проектом ЄС буде проведено триденний семінар в галузі державних закупівель. Це третій семінар Проекту в рамках його регіональної програми навчання.

Реформування сфери держзакупівель відповідно до стандартів ЄС є однією із вимог Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Закон України «Про здійснення державних закупівель», що був прийнятий у квітні минулого року, передбачає нові положення і, тому, вимагає тлумачення норм цього закону. Для підвищення рівня обізнаності та розуміння представниками місцевих контролюючих органів, спеціалістами з закупівель та громадськими активістами сучасних аспектів державних закупівель та імплементації  стандартів ЄС, Проект ЄС розробив регіональну навчальну програму. Така освітня діяльність сприятиме більш ефективній роботі у сфері державних закупівель на регіональному і місцевому рівнях.

Програма була розпочата аналогічним семінаром у Вінниці 11 – 13 березня, продовжена 15-17 квітня у Львові, а протягом 2015 року вона охопить усі регіони України.

Крім Львову та Вінниці, семінари в рамках програми пройдуть ще у трьох приймаючих містах, що, разом, представлятимуть усі регіони країни. А саме: у Дніпропетровську з охопленням Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей, у Миколаєві з охопленням Кіровоградської, Миколаївської, Херсонської, Одеської та Черкаської областей та в Сумах з охопленням Київської, Чернігівської, Полтавської, Сумської областей та міста Києва.

Під час кожного триденного семінару експерти Проекту (Олександр Шатковський та Стін Бруун-Нільсен), представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ), а також громадських організацій, розкажуть про новації в українській системі державних закупівель, її моніторинг в Україні та європейський досвід регулювання закупівель, рамкові угоди та електронні закупівлі як нові інструменти державних закупівель, вплив імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на систему державних закупівель, роль громадських організацій та суспільства у системі державних закупівель та інші аспекти.

Comments

*