ЄС сприяє проведенню Форуму України з питань конкуренції

17 – 18 березня 2016 року за підтримки Європейського Союзу та Проекту ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» відбудеться Форум України з питань конкуренції.

Форум стане платформою для обміну міжнародним досвідом у сфері конкуренції та пошуку шляхів вдосконалення української конкуренційної політики, права та правозстосування в контексті реалізації положень про конкуренцію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Крім того, учасники Форуму обговорять різноманітні аспекти приведення правозастосовчої практики Антимонопольного комітету України у відповідність до міжнародних стандартів та питання впливу реформування конкурентного законодавства і політики на ринки та споживачів. Керівник Проекту ЄС, Д-р Юджин Стюарт, виступить із доповіддю на тему запровадження регулювання державної допомоги в Україні, як інструменту для стимулювання конкуренції.

Участь у заході візмуть Голова Антимонопольного комітету України, державні уповноважені Комітету, народні депутати, керівники провідних конкурентних відомств Європи, міжнародні експерти, представники Фонду розвитку конкуренції, органів виконавчої влади, профільних асоціацій, громадськості та ЗМІ.

Форум організовано Фондом розвитку конкуренції за сприяння Антимонопольного комітету України та Проекту ЄС.

Реєстрація учасників проводиться за посиланням.

Comments

*