Перший в Україні онлайн-курс з публічних закупівель буде запущено в травні за підтримки ЄС

В травні 2016 року міністерство економічного розвитку і торгівлі України спільно з Проектом ЄС запускають перший в історії України відкритий онлайн-курс з публічних закупівель для всіх учасників системи. Курс створено за кошти Європейського Союзу.

Онлайн-курс «Публічні закупівлі» розроблено з метою розширення можливостей навчання і розвитку рівня професіоналізації в сфері державних закупівель в Україні відповідно до Стратегії реформування системи державних закупівель, включаючи Дорожню карту про наближення державних закупівель до стандартів ЄС в межах Угоди про Асоціацію.

Навчання буде безкоштовним та відкритим як для професійних та майбутніх закупівельників, так і для всіх зацікавлених сторін, включаючи журналістів, громадських активістів та пересічних громадян. Програма курсу складається із циклу відеолекцій, а також додаткових матеріалів, інтерактивних завдань та форуму. Слухачі зможуть навчитися основам публічних закупівель, або опанувати більш високий професійний рівень закупівельної діяльності.

Курс читають українські та міжнародні провідні експерти в закупівлях, юристи, фахівці Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Проекту ЄС, “TransparencyInternational” в Україні та Центру протидії корупції.

Реєстрацію на навчання вже розпочато.

Запуск курсу є частиною більш комплексної задачі, спрямованої на створення системи підготовки фахівців із закупівель та  поступового переходу до професійної системи державних закупівель.

Comments

*