Міський голова схвалив діяльність Проекту ЄС у Львові

DSC_7058

photo (4)

DSC_7055

15 квітня 2015 року відбулася зустріч експертів Проекту з міським головою міста Львова паном Андрієм Садовим.

Під час зустрічі сторони обговорили реалізацію пілотного проекту з реформування державних закупівель, впровадження стандартів ЄС у цій галузі, та можливості для співпраці.

Пан Андрій Садовий привітав представників Проекту ЄС у Львові та зазначив: «Ми вважаємо нормою використання міжнародного досвіду та кращих існуючих практик. Більше того, всі закупівлі ми вже проводимо за тими стандартами, які діють в ЄС».

Керівник Проекту ЄС, пан Юджин Стюарт, подякував  за можливість нашої зустрічі у Львові та сказав: «Хоча наш Проект працює в Києві, ми усвідомлюємо актуальність державних закупівель для регіонів та України в цілому. Для України регулювання державних закупівель має суттєве значення, оскільки існує потреба у підвищенні рівня прозорості, особливо, в контексті європейських інтеграційних процесів України. Це один із основних фокусів нашої діяльності. Нещодавно прийнятий Закон про державні закупівлі є гарною стартовою точкою, але багато чого ще повинно бути зроблено. Наприклад, мене вражає кількість людей, які задіяні у сфері державних закупівель в Україні. Відсутність їх професійної підготовки є чималим викликом. Наша навчальна програма, хоч і не вирішить цієї проблеми повністю, закладає підґрунтя для позитивних змін. Подібні ініціативи є важливими та корисними для всієї України».

Пан міський голова підтвердив важливість навчання в галузі державних закупівель і висловив готовність співпрацювати.

Представники Проекту ЄС відвідали Львів з метою проведення другого семінару в галузі державних закупівель в рамках його всеукраїнської регіональної програми навчання.

Нагадаємо, що регіональна програма навчання в галузі державних закупівель була розпочата Проектом ЄС у Вінниці 11 – 13 березня з метою підвищення рівня обізнаності та розуміння представниками місцевих контролюючих органів, спеціалістами з закупівель та громадськими активістами сучасних аспектів державних закупівель та імплементації  стандартів ЄС. Протягом 2015 року програма охопить усі регіони України.

Comments

*