Проект сприяє професіоналізації держзакупівель в Україні

Nottingham

В рамках освітньої діяльності Проекту для представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі була організована поїздка на 7-му  Міжнародну конференцію “Державні закупівлі: Глобальна Революція”, яка пройшла в м. Ноттінгем, Велика Британія, з 15 по 16 червня 2015 року.

З огляду на процес реформування системи державних закупівель в Україні та необхідність гармонізації українського законодавства зі стандартами ЄС, вивчення найкращої міжнародної практики державних закупівель є важливою для спеціалізованої підготовки держслужбовців в цій сфері.

На конференції фахівці Мінекономрозвитку, зокрема, відвідали сесії, на яких розглядалися новації в Директивах ЄС про закупівлі, способи підтримки малого та середнього бізнесу, практики та механізми щодо розгляду скарг, питання професіоналізації та навчання в сфері державних закупівель.

Крім того, делегати з Міністерства вивчили про практики функціонування систем електронних закупівель у Великобританії (на прикладі єдиної регіональної електронної платформи Уельсу), Португалії (приватний багатоплатформенний підхід), Естонії (державний моноплатформенний підхід), Фінляндії (напівдержавний двоплатформенний підхід (центральний і регіональний рівень), Бразилії (державний двоплатформенний підхід (єдина державна платформа та регіональні/муніципальні платформи) та Кореї (державний моноплатформенний підхід).

Конференцію у Ноттінгемі є однією з найбільших в світі. Захід щорічно відвідують близько 300 делегатів і доповідачів з більш ніж 35 країн.

Comments

*