Відбулася четверта зустріч Наглядової ради Проекту

SC_2

SC_3

Відбулася четверта зустріч Наглядової ради Проекту, де було представлено результати реалізації Проекту у період із липня по кінець грудня 2015 року та Програму роботи Проекту на період, що залишився до його завершення з урахуванням досягнутих на сьогодні результатів, змін середовища, в якому працює Проект, а також поточних пріоритетів Уряду та основних бенефіціарів. Зустріч пройшла 3 лютого 2016 року.

Максим Нефьодов, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України, відкрив засідання, подякувавши Проекту за підтримку зі сприяння реформування системи державних закупівель та становлення ефективної системи державної допомоги в Україні.

Хуана Мера Кабейо, перший радник, керівник відділу «Економічне співробітництво, Соціальний та Регіональний розвиток», Представництво ЄС в Україні, та Ноел Сеттерс, директор Проекту, CrownAgentsLtd., також виступили із вступним словом, відзначивши плідну співпрацю.

Юджин Стюарт, керівник Проекту, представив четвертий Звіт про виконання Проекту зауваживши, що: «звітний період, що минув, був для Проекту досить інтенсивним і продуктивним: було розроблено понад 40 документів та проведено близько 20 спеціальних заходів. Зокрема, протягом останніх шести місяців Проект продовжував активну роботу в напрямках розробки Стратегії реформування системи державних закупівель, розвитку системи електронних закупівель, надання правової та технічної допомоги у створенні системи державної допомоги. Програма роботи Проекту на 2016 рік передбачає завершення певних завдань, розпочатих в 2015 році, включаючи проведення регіональних семінарів із електронних закупівель, розробку навчального курсу з електронних державних закупівель і пілотного проекту зі створення реєстру державної допомоги у сфері енергетики, а також виконання нових завдань: у тому числі, роботу в напрямку розвитку «зелених» закупівель, проведення спеціального дослідження можливих шляхів спрощення участі МСП у державних закупівлях в Україні та розробку вторинного законодавства у сфері державної допомоги».

Наглядову раду на зустрічі також представляли:  Лілія Дуднік, заступник директора Департаменту регулювання державних закупівель, та Наталія Шимко, заступник директора Департаменту регулювання державних закупівель, начальник відділу політики державних закупівель, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Маргарита Удод, заступник начальника відділу міжнародних зв’язків та європейської інтеграції Антимонопольного комітету України, Андрій Савенко, начальник відділу з фінансових питань регуляторної політики, підприємництва і процедур державних закупівель Міністерства фінансів України, пан Борис Філіпов, аташе, Представництво ЄС в Україні, Кріс Кірбі, експерт Групи підтримки України та Валентин Деревянкін, заступник керівника Проекту.

Comments

*