Семінар з держзакупівель в Сумах завершить регіональну програму навчання Проекту

9 – 11 вересня 2015 року в Сумах Проект ЄС проведе п’ятий семінар з питань державних закупівель, який буде заключним у його п’ятимісячній регіональній програмі навчання. Таким чином, програма охопить усі регіони України, а кількість учасників – практиків держзакупівель, державних органів влади та представників недержавних організацій – сягне 200 чоловік.

Регіональна навчальна програма в галузі державних закупівель була розроблена Проектом з метою підвищення рівня обізнаності та розуміння представниками місцевих контролюючих органів, спеціалістами з закупівель та громадськими активістами сучасних аспектів державних закупівель та імплементації стандартів ЄС в контексті наближення законодавства до норм ЄС відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Така освітня діяльність сприяє більш ефективній роботі у сфері державних закупівель на регіональному і місцевому рівнях.

Програма була розпочата в березні у Вінниці, після чого аналогічні семінари відбулись у Львові, Дніпропетровську та Миколаєві. Планується, що семінар у Сумах залучить представників з Київської, Чернігівської, Полтавської, Сумської області та міста Києва.

Під час триденного семінару експерти Проекту (Олександр Шатковський та Стін Бруун-Нільсен), представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ), а також громадських організацій, доповідатимуть про новації в українській системі державних закупівель, моніторинг держзакупівель в Україні та європейський досвід регулювання системи, рамкові угоди та електронні закупівлі як нові інструменти державних закупівель, вплив імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на систему державних закупівель, роль громадських організацій та суспільства у системі державних закупівель та інші аспекти.

Comments

*