ВІДБУДЕТЬСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ З ПИТАНЬ ПРОФЕСІОНАЛІЗАЦІЇ СИСТЕМИ ДЕРЖЗАКУПІВЕЛЬ

16 жовтня 2015 року Проект ЄС проведе круглий стіл, щоб обговорити заходи, необхідні для того, щоб перейти до професіоналізації системи державних закупівель в Україні.

Сьогодні, українській системі держзакупівель бракує професійного підходу. З-поміж тисяч закупівельників лише деякі отримали відповідне навчання. Більше того, в Україні не існує єдиних правил і процедур, які встановлювали б вимоги щодо кваліфікації тренерів або конкретних методів навчання в області державних закупівель. Це породжує неузгодженість і несистемність навчальних ініціатив та порушує загальне питання компетенції в сфері.

Круглий стіл буде організовано з метою вивчення кращих практик та шляхів професіоналізації галузі державних закупівель. Під час заходу будуть також розглядатись та обговорюватись моделі підвищення рівня компетенцій в сфері державних закупівель, які можуть бути застосовані в Україні, через різноманітні навчальні програми та поступовий перехід від обов’язкових зараз тендерних комітетів до професійної закупівельної діяльності.

Круглий стіл відвідають представники Департаменту регулювання державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства праці та соціальної політики, Міністерства освіти, Державної фінансової інспекції, Рахункової палати, Антимонопольного Комітету України, Вісника державних закупівель (ДП «Зовнішторгвидав України»), Торгово-промислової палати України, Національного агентства з питань державної служби, Національної академії державного управління, а також представники закупівельних організацій, Асоціації закупівельників України, неурядових організацій (НУО), незалежних тренерів і ЗМІ.

Comments

*