Відбулося третє засідання Наглядової ради Проекту

DSCN0390

16 липня Наглядова рада Проекту скликала третє засідання з моменту початку діяльності Проекту. В ході зустрічі було представлено результати реалізації Проекту у період із січня по кінець червня 2015 року та прогнози щодо діяльності Проекту в наступний період. Засідання відбулося в приміщенні Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Голова Наглядової ради Олександр Стародубцев, керівник департаменту регулювання державних закупівель  Міністерства економічного розвитку і торгівлі, відкрив засідання, подякувавши Проекту за підтримку зі сприяння реформування системи державних закупівель в Україні. Пані Хуана Мера Кабейо, перший радник, керівник відділу «Економічне співробітництво, Соціальний та Регіональний розвиток», Представництво ЄС в Україні, та пан Ноел Сеттерс, директор Проекту, CrownAgentsLtd., також виступили із вступним словом, відзначивши плідну співпрацю.

Юджин Стюарт, керівник Проекту, представив другий Звіт про виконання Проекту та зауважив, що«звітний період, що минув, був для Проекту досить інтенсивним і продуктивним і, що робота в рамках Проекту продовжується на належному рівні і дуже швидкими темпами: було розроблено широку низку матеріалів та проведено понад 20 спеціальних заходів, спрямованих на сприяння розвитку систем державної допомоги та державних закупівель в Україні у відповідності до стандартів ЄС. Пан Стюарт також сказав: «Проекту вдалося ефективно реорганізувати свої ресурси, щоб мати змогу задовольнити переглянуті потреби Проекту та нові запити від зацікавлених сторін. Крім того, протягом останніх шести місяців Проект істотно активізував свою роботу, особливо у напрямках розробки Стратегії реформування системи державних закупівель, розвитку системи електронних закупівель, надання правової та технічної допомоги у створенні системи державної допомоги. Очевидним є прогрес у період із січня до червня 2015 року по кожному окремому компоненту Проекту».

Наглядову раду на зустрічі також представляли: Наталія Шимко, заступник директора Департаменту регулювання державних закупівель, начальник відділу політики державних закупівель, та Тетяна Лісовська, начальник Відділу міжнародної  діяльності, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Роман Коваль, директор Департаменту питань оскаржень рішень в сфері державних закупівель, та Віктор Талах, заступник директора Департаменту конкурентної політики Антимонопольного комітету України, Сергій Дарькін, головний спеціаліст Відділу економічного розвитку та стратегічного планування Департаменту економічного розвитку та регуляторної політики Секретаріату комітету Верховної Ради України, пані Наталія Єфремова, головний економіст, директор Департаменту  фінансів виробничої сфери  та майнових відносин  Міністерства фінансів України, пан Борис Філіпов, аташе, Представництво ЄС в Україні, та пані Бекі Донеллі, BDOLLP (Великобританія).

Comments

*