Наступний регіональний семінар з держзакупівель відбудеться в Миколаєві

8 – 10 липня 2015 року у Миколаєві, відбудеться четвертий семінар в рамках регіональної програми навчанняв галузі державних закупівель, організований Проектом ЄС.

Нещодавно прийнятий новий Закон «Про здійснення державних закупівель» (квітень 2014) містить ряд істотних змін, які наближують його до відповідних стандартів ЄС і створюють нове правове середовище для практиків держзакупівель та державних органів влади. Для підвищення рівня обізнаності та розуміння представниками місцевих контролюючих органів, спеціалістами з закупівель та громадськими активістами сучасних аспектів державних закупівель та імплементації  стандартів ЄС, Проект ЄС розробив регіональну навчальну програму. Така освітня діяльність сприятиме більш ефективній роботі у сфері державних закупівель на регіональному і місцевому рівнях.

Програма була розпочата у Вінниці 11 – 13 березня, після чого аналогічні семінари відбулись 15-17 квітня у Львові та 20 – 22 травня у Дніпропетровську. Протягом 2015 року програма охопить усі регіони України.

Планується, що семінар у Миколаєві залучить представників з Кіровоградської, Миколаївської, Херсонської, Одеської та Черкаської областей. А до заключного семінару в Сумах запрошуються учасники з Київської, Чернігівської, Полтавської, Сумської області та міста Києва.

Під час кожного триденного семінару експерти Проекту (Олександр Шатковський та Стін Бруун-Нільсен), представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ), а також громадських організацій, доповідають про новації в українській системі державних закупівель, моніторинг держзакупівель в Україні та європейський досвід регулювання системи, рамкові угоди та електронні закупівлі як нові інструменти державних закупівель, вплив імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на систему державних закупівель, роль громадських організацій та суспільства у системі державних закупівель та інші аспекти.

Comments

*