Проект роз’яснює значення «державної допомоги» та «субсидій»

Проект розробив та опублікував Глосарій термінів для регулювання державної допомоги.

Оскільки розвиток української системи регулювання державної допомоги ще триває, очевидно, що це нова система права в країні. Тому, а також враховуючи обсяг і складність законодавства ЄС у цій сфері, українським зацікавленим сторонам необхідно мати доступ до ресурсів, що охоплюють більшу частину певної термінології для регулювання державної допомоги. Це перший подібний документ в Україні.

Створений Проектом Глосарій містить спеціальну термінологію, яка використовується в системі ЄС для регулювання державної допомоги та всі ключові визначення, які містяться в Законі України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» 2014 року. Він також охоплює певні терміни, які спеціально не визначені у законодавстві ЄС – зокрема, поняття «державної допомоги» та деякі додаткові терміни, як то основні визначення, надані в Угоді СОТ про субсидії та компенсаційні заходи 1994 року (зокрема, визначення «субсидії»).

Глосарій стане путівником для Уряду, АМКУ в якості регулятора, надавачів державної допомоги, бізнес спільноти, юристів і суддів по термінології основних правових документів, актів м’якого права та прецедентного права.

Глосарій доступний для завантаження.

Comments

*