Проект вивчив, яка державна підтримка надавалась підприємствам в Україні

25 березня 2015 року  Проект проведе семінар, присвячений Дослідженню державної підтримки суб’єктам господарювання в Україні.

Під час семінару автори опрацювання та експерти Проектупредставлять висновки Дослідженнящодо державної підтримки суб’єктам господарювання Україні. Семінар-презентаціюбуде організовано для представників органів державної влади України та преси з метою обговорення даних висновків в контексті прийнятого 1 лютого 2014 року Закону «Про державну допомогу суб’єктам господарювання».

Основна мета дослідження полягає в тому, щоб поінформувати уряд, органи державної влади та державні установи, а також громадськість в цілому, щодо призначення, сфери охоплення, ключових бенефіціарів та оціночного об’єму державної підтримки підприємств в Україні в за останні роки. Це перші подібні дослідження, що проводилися в Україні.

Пан Юджин Стюарт, керівник Проекту ЄС, пояснив, що: “розрізнена інформація про заходи державної підтримки в Україні створює певні труднощі для становлення функціонуючої системи моніторингу та контролю за державною допомогою. Для узгодження національної системи контролю за наданням державної допомоги з правилами та нормами ЄС, необхідно, перш за все, провести облік наданої державної допомоги та започаткувати регулярну інвентаризацію з обов’язковою підготовкою щорічних доповідей про заходи державної допомоги. Це дозволить уряду визначити вплив державного втручання на конкуренцію і торгівлю та стане основою для майбутніх рішень щодо бюджетної політики і програм економічного розвитку“.

Середучасників семінару: представники Антимонопольного комітету України, Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Міністерства юстиції України, Міністерства інфраструктури України, Міністерства екології і природних ресурсів України, Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Міністерства фінансів України, Міністерства культури України, Міністерства сільського господарства України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Державної фіскальної служби України, Державного агентства з інвестиційної діяльності, а також представники ЗМІ.

Comments

*