Українські держслужбовці відвідали Офіс з питань захисту конкуренції в Чехії

Study visit_Prague 1

Study visit_Prague 2

Study visit_Prague 3

13 – 17 жовтня 2015 року, група українських урядовців відвідали Чехію з метою вивчення механізму розгляду скарг, що застосовується в країні Офісом з питань захисту конкуренції. Навчальний візит було організовано Проектом в рамках його діяльності з сприяння зміцненню інституційного потенціалу Антимонопольного комітету як органу оскарження в державних закупівлях.

До складу української делегації увійшли представники Антимонопольного комітету України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Досвід держав-членів ЄС, в яких антимонопольні органи відповідають за моніторинг та здійснення законодавства про державні закупівлі, може бути найбільш корисним для АМКУ зараз, коли державна політика у сфері розвитку конкуренції і конкурентне законодавство України реформуються відповідно до вимог Угоди про асоціацію з ЄС.

Навчальна поїздка допоможе нещодавно призначеним державним уповноваженим Антимонопольного комітету України (АМКУ) – членам адміністративної колегії та спеціалістам АМКУ, які виконують функцію розгляду скарг, засвоїти кращі міжнародні практики розгляду скарг проти незаконних рішень про закупівлі, а також перейняти експертизу фахівців з ЄС щодо виявлення та розслідування випадків підробки тендерних пропозицій та ефективних засобів правового захисту від порушення правил державних закупівель.

Comments

*