Проект ЄС залучився підтримкою Вінницької обласної Ради

Пан Юджин Стюарт, керівник Проекту ЄС, зустрівся з паном Сергієм Свитком, головою Вінницької обласної Ради, 11 березня 2015 року. Зустріч відбулася в рамках запуску Проектом ЄС регіональної навчальної програми навчання в галузі державних закупівель.

Як повідомлялось раніше, Проект розгорнув регіональну навчальну програму, метою якої єпідвищення рівня обізнаності та розуміння представниками місцевих контролюючих органів, спеціалістами з закупівель та громадськими активістами сучасних аспектів державних закупівель та імплементації  стандартів ЄС, що сприятиме більш ефективній діяльності у сфері державних закупівель на регіональному і місцевому рівнях. Програма розпочалась триденним семінаром у Вінниці 11 – 13 березня та протягом 2015 року охопить усі регіони України.

Під час зустрічі пан Сергій Свитко відзначив діяльність Проекту в регіоні та висловив свою підтримку цього. Пан Свитко сказав: «Цей Проект – важливий крок для укріплення зв’язків між Україною та Європейським Союзом. Шлях нашої країни до Європи непростий і дуже висока ціна цього вибору. Проте, ми відчуваємо підтримку Європейським Союзом вибору українського народу. Переконаний, що наша мрія збудеться і нам вдасться побудувати правову, соціальну, європейську державу, бо український народ – це європейський народ».

Пан Юджин Стюарт у свою чергу відзначив успіхи в сільськогосподарському та промисловому розвитку Вінниччини та висловив думку, що впровадження реформ у сфері державних закупівель за європейськими стандартами сприятиме подальшому розвитку Вінниці та інших областей. Пан Стюарт зазначив: «Я впевнений, що вдосконалення стандартів у напрямі державних закупівель збільшить потенціал Вінницької області та України в цілому. Бо це підвищить конкуренцію, зміцнить довіру громади до державного сектору і, як наслідок, забезпечить кращу якість послуг за кошти платників податків. Цей процес займе деякий час, але я вважаю, що цей путь вартий того, аби його пройти».

Comments

*