Проект завершив перший регіональний тренінг у Вінниці

13 березня 2015 року Проект завершив перший триденний тренінг у Вінниці, який відбувся в рамках Регіональної програми навчання в галузі державних закупівель, що протягом року охопить всі регіони України.

Навчальна програма розпочалася 11 – 13 березня 2015 року триденним семінаром у Вінниці з охопленням Житомирської, Чернівецької, Хмельницької та Рівненської областей. Метою Програми є підвищення рівня обізнаності та розуміння представниками місцевих контролюючих органів, спеціалістами з закупівель та громадськими активістами сучасних аспектів державних закупівель та імплементації  стандартів ЄС, що сприятиме більш ефективній діяльності у сфері державних закупівель на регіональному і місцевому рівнях.

Пан Юджин Стюарт, керівник Проекту, зауважив, що впровадження реформ за європейськими стандартами та підвищення рівня професіоналізму в сфері державних закупівель сприятиме подальшому розвитку Вінниці та інших областей. Пан Стюарт зазначив: «Я впевнений, що вдосконалення стандартів у напрямі державних закупівель збільшить потенціал Вінницької області та України в цілому. Адже, це підвищить конкуренцію, зміцнить довіру громади до державного сектору і, як наслідок, забезпечить кращу якість послуг за кошти платників податків. Цей процес потребує часу, але я вважаю, що цей путь вартий того, аби його пройти».

Пан Сергій Свитко, голова Вінницької обласної Ради, відзначив діяльність Проекту в регіоні та висловив свою підтримку. Пан Свитко сказав: «Цей Проект – важливий крок для укріплення зв’язків між Україною та Європейським Союзом. Шлях нашої країни до Європи непростий і дуже висока ціна цього вибору. Проте, ми відчуваємо підтримку Європейським Союзом вибору українського народу. Переконаний, що наша мрія здійсниться і нам вдасться побудувати правову, соціальну, європейську державу, бо український народ – це європейський народ».

У семінарі у Вінниці взяли участь представники Держказначейства, Держфінінспекції, обласної державної адміністрації та спеціалісти з закупівель міськради. Усі учасники, що пройшли навчання, були нагороджені сертифікатами.

Заплановано, що до кінця 2015 року семінари в рамках програми пройдуть у п’яти приймаючих містах, що представлятимуть усі регіони країни, а саме: у Вінниці, у Тернополі з охопленням Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської та Волинської областей, Дніпропетровську з охопленням Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей, Миколаєві з охопленням Кіровоградської, Миколаївської, Херсонської, Одеської та Черкаської областей та в Києві з охопленням Київської, Чернігівської, Полтавської та Сумської областей.

Comments

*